Deze disposable sjaal is een aanvulling op OK kleding en is bedoeld voor zorgprofessionals die tijdens werkzaamheden op de operatiekamer extra warmte en draagcomfort rond de hals willen behouden. De Blauwe uitvoering sluit aan bij de uitstraling van standaard OK-kleding en geeft een nette, uniforme afwerking.
Het materiaal is tweelaags non-woven SMS. Dat geeft de sjaal een lichte constructie met warmte-isolerende eigenschappen, zonder stug aan te voelen. De vorm van 20 x 90 cm biedt voldoende lengte om prettig om de hals te dragen. Door de doorsteekopening blijft de sjaal goed te combineren met een openstaande kraag van de OK-jas, zonder dat het geheel onnodig volume krijgt.
De sjaal wordt per 100 stuks geleverd en is daarmee praktisch inzetbaar op afdelingen waar OK-kleding regelmatig wordt aangevuld. De combinatie van Non Woven PPS en een tweelaagse opbouw maakt dit een functioneel onderdeel van de kledinglaag, zeker wanneer warmtebehoud en draagcomfort belangrijk zijn tijdens werkzaamheden met wisselende temperatuur.
Koop je deze sjaal als onderdeel van een complete OK-set, dan voeg je een subtiele maar nuttige laag toe aan de kleding van het team. De uitvoering is eenvoudig, professioneel en gericht op dagelijks gebruik binnen de operatiekamer. Bekijk alle OK Kleding
