Leukoplast hechtpleister op rol 1,25 cm x 5 m van Essity BSN is een klassieke medische tape voor stevige fixatie. De zinkoxide-rubber kleeflaag staat bekend om haar hoge adhesie, waardoor verbandmaterialen of kleine hulpmiddelen stabiel op hun plaats blijven. Deze uitvoering is smal en daardoor vooral handig wanneer een brede tape te veel oppervlak inneemt.
De rolbreedte van 1,25 cm geeft veel controle bij het aanbrengen. Dat is waardevol bij kleinere bevestigingen, zoals het vastzetten van gaaskompressen, slangen of een afdekking die strak moet blijven zitten. De lengte van 5 meter per rol biedt voldoende materiaal voor herhaald gebruik, zonder dat de tape log aanvoelt bij precieze applicaties.
De tape heeft een huidskleurige afwerking en een poreuze structuur. Daardoor krijgt de fixatie een rustige, neutrale uitstraling en blijft het materiaal duidelijk anders dan een volledig dichte pleistertape. De pleister is bovendien moeilijk scheurbaar, wat past bij het stevige karakter van de Leukoplast-lijn. Voor fixatie waar grip en vormvastheid voorop staan, is dit een directe en betrouwbare keuze.
Deze uitvoering wordt geleverd per 24 rollen. Dat betreft een smalle hechtpleister op rol, niet een wondhechtstrip en ook geen wondpleister met wondkussen. Het product is bedoeld voor het vastzetten van materialen; het bedekt een wond dus niet rechtstreeks. Binnen de categorie hechtpleisters valt dit onder de klassieke fixatietapes die vooral worden gekozen wanneer een sterke hechting gewenst is.
Met Essity BSN als fabrikant en de vaste afmeting van 1,25 cm x 5 m is dit een duidelijke, concrete productkeuze voor professionele fixatietoepassingen. De combinatie van smalle breedte, stevige kleeflaag en levering per 24 rollen maakt het een herkenbare Leukoplast-uitvoering binnen het assortiment medische tapes. Bekijk alle Hechtpleisters
